Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 30eur

Pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

Rinkitės jums tinkamiausią pristatymo būdą. 

 

1. Pristatymas Omniva paštomatu. Siuntos pristatymas kainuoja €1.95 Perkant už 30eur ir daugiau - nemokamai.

Siuntas išsiunčiame per 48 val. nuo apmokėjimo gavimo. Po apmokėjimo galėsite pasirinkti paštomato adresą arba siuntą išsiųsime į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį Omniva paštomatą. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntai atkeliavus į paštomatą, esantį šalia Jūsų, papildomai būsite informuoti SMS žinute.

2. Pristatymas Lietuvos paštu. Siuntos pristatymas kainuoja €2.5 Perkant už 30eur ir daugiau - nemokamai.

Siuntas išsiunčiame per 48 val. nuo apmokėjimo gavimo. Visos siuntos registruojamos Lietuvos pašte ir išsiunčiamos pirmenybiniu paštu užsakyme nurodytu adresu. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntos judėjimą galite sekti Lietuvos pašto puslapyje: https://www.post.lt/, po nuoroda "Siuntų sekimas" įvedę savo siuntos numerį, gautą el. paštu.

3. Atsiėmimas Vilniuje, Naujamiestyje, Naugarduko g. 50 Nemokamai. 

Jeigu esate iš Vilniaus, užsakymą galite atsiimti Naugarduko g. 50. Užsakytas prekes saugiai perduosime lauke. Tai greičiausias būdas gauti užsakymą. Galima atsiimti tą pačią dieną, laiką suderinsime iš karto po užsakymo.

Pristatymas į kitas valstybes

Norvegija, Didžioji Britanija - 10 eur registruotu paštu.

Airija, Olandija, Vokietija, Danija - 9 eur registruotu paštu.

Jeigu norite užsisakyti prekių su siuntimu į kitą šalį - susisiekite su mumis info@biglittlethings.lt