Pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

Rinkitės jums tinkamiausią pristatymo būdą. Primename, jog užsisakius prekių už €30 pristatymas nekainuos.

1. Atsiėmimas Vilniuje, Naujamiestyje, Naugarduko g. 50 Nemokamai.

Jeigu esate iš Vilniaus, užsakymą galite saugiai atsiimti Naugarduko g. 50. Užsakytas prekes supakuotas popieriniame maišelyje paduosime lauke dėvint apsauginę kaukę. Tai greičiausias būdas gauti užsakymą išvengiant eilių paštomatuose ir pašto skyriuose. Galima atsiimti tą pačią dieną, laiką suderinsime iš karto po užsakymo.

2. Pristatymas Omniva paštomatu. Siuntos pristatymas kainuoja €2

Siuntas išsiunčiame per 48 val. nuo apmokėjimo gavimo į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį Omniva paštomatą. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntai atkeliavus į paštomatą, esantį šalia Jūsų, papildomai būsite informuoti SMS žinute.

3. Pristatymas Lietuvos paštu. Siuntos pristatymas kainuoja €2

Siuntas išsiunčiame per 48 val. nuo apmokėjimo gavimo. Visos siuntos registruojamos Lietuvos pašte ir išsiunčiamos pirmenybiniu paštu užsakyme nurodytu adresu. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntos judėjimą galite sekti Lietuvos pašto puslapyje: https://www.post.lt/, po nuoroda "Siuntų sekimas" įvedę savo siuntos numerį, gautą el. paštu.

Pristatymas į kitas valstybes

Šiuo metu užsakymus siunčiame tik Lietuvos teritorijoje. Jeigu norite užsisakyti prekių su siuntimu į kitą šalį - susisiekite su mumis info@biglittlethings.lt